НОВИНИ    

НОВИНИ
РЕПОРТАЖІ ТА СТАТТІ
РОЗСЛІДУВАННЯ
ОПИТУВАННЯ
КУЛЬТУРНИЙ ПРОСТІР
АКТУАЛЬНЕ ІНТЕРВ'Ю
БЕЗ КУПЮР
У СВІТІ
ЛЮДИНА І СУСПІЛЬСТВО
ДОКУМЕНТИ ТА АНАЛIТИКА
АРХIВ
2005 » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2006 » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2007 » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Пользовательского поиска
Рейтинг@Mail.ru
»  недвижимость в болгарии на море услуга
Янукович зрозумів, що вчора відбувалося в Раді
И-РЕПОРТЕР      14 березня, 12:49

Прем’єр-міністр Віктор Янукович вважає дії української опозиції політиканством, а всі події, які відбулися вчора в парламенті, – черговою спробою дестабілізації ситуації. Про це він заявив в середу, відкриваючи засідання Кабінету Міністру, передає кореспондент «proUA».

„Всі події, які вчора відбувалися в парламенті, - це чергова спроба дестабілізувати ситуацію в Україні”, - зазначив Янукович.

Він зазначив, що зустрічався сьогодні зранку з Головою Верховної Ради України Олександром Морозом і той запевнив його, що всі заплановані до розгляду законопроекти були прийняті.

Янукович зазначив, що парламент буде працювати і він завжди виражатиме волю виборців. „Я не знаю, скільки відсотків населення є членами партії – 2%? А з тих 2% скільки хворих чи політиканів, якщо їх порахувати?”, – запитав прем’єр у залу. При цьому він додав, що саме ці люди не дають спокою всій державі.

Янукович зазначив, що перебуваючи вчора в Рівному, він зустрічався з людьми і йому говорили, що найголовніше питання, яке зараз хвилює людей, – це стабільність і спокій в державі. „Люди кажуть, що нас хвилює одне – щоб в Україні була стабільність, був спокій. Нас не цікавлять ніякі вибори. Нам набридло” – сказав прем’єр. При цьому він зазначив, що запевнив людей, що ніяких підстав для позачергових виборів немає. „Чому виникає це питання? Бо невелика купка політиків амбіційних, які незадоволені результатами виборів, які закінчилися рік тому, їм не хочеться чекати ще 4 роки, коли будуть чергові вибори. Тобто до 2011 року. У них є таке бажання”, – наголосив прем’єр. При цьому він назвав це політиканством і зазначив, що не треба звертати уваги на це політиканство.

Янукович також сказав, що у зв’язку з вчорашніми подіями у парламенті, сьогодні вранці до нього зайшли декілька міністрів і спитали, що буде далі. „Нічого не буде. Будемо працювати до 2011 року”, – так, за словами Януковича, він відповів міністрам, зазначивши, що якщо антикризова коаліція і уряд отримуватимуть довіру народу і далі, працюватимуть ще й після 2011 року. «Нам треба не звертати увагу на політиканів, а робити свою справу», - наголосив прем’єр.


І-РЕПОРТЕР